Kamery sportowe, takie jak niezawodny model GoPro Hero 8, nie tracą w Polsce na popularności. Ciężko jest się temu zresztą dziwić – urządzenia te są bowiem niezwykle wszechstronne, zaś ich wysoka jakość wykonania sprawia, że zabranie ich ze sobą na wakacyjne wyprawy jest niezwykle trafnym wyborem. Nowoczesna kamera sportowa to jednocześnie odporność na szeroką gamę czynników zewnętrznych, od pyłów, po zanurzenie w słonej wodzie. Z tego też powodu, po urządzenia te sięgają nie tylko amatorzy górskiej jazdy rowerowej, ale również wspinacze i płetwonurkowie. Funkcjonalność kamer sportowych możemy dodatkowo usprawnić, stosując specjalne akcesoria. W niniejszym artykule przybliżymy Wam temat tych niezwykle podręcznych dodatków.

Wygodniejsze filmowanie

Jeśli często poruszamy się motorem lub quadem w trudnych warunkach, warto jest wyposażyć naszego GoPro Hero 8 w wodoodporną obudowę. Ten prosty dodatek sprawi, że nawet w silnym wietrze i przy obfitych opadach, filmowanie wydarzeń na szlaku nie będzie dla nas żadnym problemem. Jeśli zależy nam z kolei na możliwości długiej rejestracji obrazu, ciekawym wyborem z pewnością okaże się być dodatkowy akumulator. Taką wymienną baterię możemy wygodnie ładować za pomocą ładowarki, nierzadko dołączanej do zestawu. Niezwykle przydatnym akcesorium do filmowania w plenerze jest także mikrofon. Ponieważ tego typu dodatki są tak samo lekkie, co niewielkie, nie utrudniają nam one korzystania z samej kamery. Lepsza jakość dźwięku sprawia z kolei, że nasze filmy będą znacznie przyjemniejsze w oglądaniu.

Przenoszenie kamery

Kamery, takie jak GoPro Hero 8, oferują nam również możliwość zakupu specjalnych toreb, przeznaczonych do ich bezpiecznego przenoszenia. Szczelne i solidnie wykonane, pokrowce nierzadko wyposażane są także w specjalne przegrody, umożliwiające przechowywanie w nich także i samych akcesoriów. Niezwykle przydatne są tu również szelki. Za ich pomocą, możemy skutecznie przymocować kamerę na kasku, klatce piersiowej czy też nadgarstku. Przekłada się to na dynamiczniejsze filmowanie. Pamiętajmy jedynie, aby akcesoria do kamer kupować wyłącznie w specjalistycznych, uznanych sklepach, takich jak polski GearPro. Da nam to pełną gwarancję, że zakupione produkty faktycznie będą bezpieczne dla naszej kamery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *