Akcesoria do smartfonów to dość bogaty temat. Praktycznie każdy z nas korzysta z najbardziej podstawowych z nich – etui oraz słuchawek. Wiele osób zastanawia się jednak, czy jest jakikolwiek sens kupowania statywów bądź kijków do telefonu. Gadżety te nierzadko kojarzą nam się bowiem z wyposażeniem zawodowych Vlogerów bądź influencerów. Jak się jednak okazuje, tego typu akcesoria mogą znaleźć zastosowanie także i w naszym codziennym życiu. Z tego też powodu, w niniejszym artykule przybliżymy Wam temat statywów i selfie sticków oraz opowiemy, do czego możemy je wykorzystać.

Statyw do telefonu

W przeciwieństwie do kijków do telefonu, statyw jest akcesorium znacznie większym i solidniejszym. Jego konstrukcja zapewnia nam znakomitą stabilizację, co czyni go znakomitym wyborem nie tylko podczas nagrywania filmików, ale również fotografowania, na przykład podczas robienia zdjęć grupowych. Wysoka stabilność gwarantuje tu ostrość zdjęć oraz filmów, co jest szczególnie przydatne podczas przebywania w miejscu o słabym oświetleniu. Brak wstrząsów sprawia również, że dźwięk w nagranym filmie będzie odznaczać się bardzo wysoką jakością.

Kijek do selfie

Chociaż kijki do telefonu powstały z myślą przede wszystkim o robieniu zdjęć nam i naszym znajomym, w rzeczywistości stanowią one również ciekawy dodatek podczas filmowania. Ze względu na swoją długość, sięgającą nierzadko nawet metra, selfie stick umożliwia nam nagrywanie filmów z perspektyw, które byłyby nieosiągalne dla naszych rąk. Filmowanie z góry bądź możliwość zainteresowania znajomych robieniem unikalnych fotek to powody, dla których z pewnością warto jest rozważyć zakup takiego kijka. Akcesoria tego typu znajdziemy w specjalistycznych sklepach, takich jak renomowany GearPro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *