Popularność kamer GoPro w naszym kraju to coś, z czym bardzo ciężko jest polemizować. Urządzenia te są bowiem niezwykle proste w obsłudze, zaś wykorzystane w nich technologie sprawiają, że rejestrowane nagrania będą prezentować się znakomicie nawet podczas filmowania w trudnych warunkach. Jak każde urządzenie, także i te kamery wymagają od nas jednak prawidłowego ich przechowywania. Unikniemy w ten sposób nie tylko pogorszenia estetyki kamery, ale również przedwczesnego zużycia się jego komponentów. W niniejszym artykule opowiemy, jak powinno się przechowywać tego typu gadżety.

Kompaktowe etui

Podstawową formą ochrony kamer GoPro przed uszkodzeniem i zabrudzeniami jest wykorzystanie etui. Wybierając tego typu akcesorium, powinniśmy zwrócić również uwagę na to, z jakimi modelami kompatybilna jest dana osłona. Informacje na ten temat znajdziemy na opakowaniu lub w opisie produktu w sklepie internetowym. Ważne jest tu również, aby etui odznaczało się wodoszczelnością. A jeśli często korzystamy również z wszelkich akcesoriów do GoPro, możemy rozejrzeć się za etui, wyposażonym w przeznaczone na nie przegródki.

Walizka do transportu

Osoby, które często zabierają ze sobą swoje kamery GoPro w plener, polecamy z kolei zakup większej walizki do ich przenoszenia. Wodoodporna powierzchnia i liczne przegrody, umożliwiające schowanie do niej chociażby gimbala, sprawiają, że jest to znakomity wybór dla każdego entuzjasty filmowania. Akcesoria tego typu znajdziemy w renomowanych, specjalistycznych sklepach, takich jak GearPro, oferujący szeroki wybór etui i walizek w niezwykle przystępnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *