Moda na robienie selfie już od ponad trzech lat zawładnęła sercami Polaków. Jest to bowiem stosunkowo osobisty typ zdjęć, umożliwiający nam zawarcie w kadrze tego, co naprawdę nas definiuje. Istotne wydarzenia pokroju ślubu, życiowe pasje, a niekiedy po prostu nasza osobowość – selfie pozwala nam na proste wyrażenie samych siebie. Nie dziwi więc fakt, że gadżety, takie jak kijek do selfie dla iPhone’a, są tak popularne pośród ludzi w każdym wieku. To właśnie dzięki nim, możliwe jest bowiem uzyskanie naprawdę wyjątkowych zdjęć. Oto, co warto wiedzieć na ten temat.

Selfie ekstremalne

Pasje, takie jak skakanie ze spadochronem czy też wspinaczka, otwierają przed nami wiele nowych możliwości, związanych z robieniem selfie. Nawet, jeśli nasi znajomi z mediów społecznościowych wiedzą już, czym zajmujemy się w wolnym czasie, niesamowite widoki za każdym razem pozwolą nam zachwycić ich naszymi zdjęciami. Wystarczy bowiem solidny, teleskopowy kijek do selfie dla iPhone’a, abyśmy mogli uzyskać niezwykle szeroki kadr, ukazujący nie tylko nas samych, ale też krajobraz za naszymi plecami.

Selfie grupowe

Dobry kijek do selfie dla iPhone’a to także spore ułatwienie podczas robienia zdjęć z grupą znajomych. Wszyscy zapewne doskonale wiemy, ile życia potrafi włożyć w selfie obecność kilku radosnych osób. Kijek wyposażony w możliwość zdalnej obsługi aparatu pozwoli nam na przygotowanie się do grupowego zdjęcia, nie musząc martwić się przy tym samowyzwalaczem. Także i tutaj znakomitym wyborem są kijki teleskopowe, pozwalające na uniknięcie zbyt dużego ścisku w kadrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *