Kamery GoPro to najchętniej wybierane urządzenia tego typu, opracowane z myślą o osobach, chcących uwiecznić swoje wyczyny na rowerze, w górach, czy też pod wodą. Lekkie a zarazem solidne, kamery te nie ograniczają naszej swobody poruszania się. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je nie tylko na kasku, ale też kierownicy roweru. W pełni naładowana bateria umożliwi nam z kolei ciągłe filmowanie przez kilkadziesiąt minut. Oprócz tych zalet, kamerę możemy dodatkowo usprawnić, stosując dedykowane akcesoria. Obudowy wodoodporne do GoPro 7, mikrofony, zamienne akumulatory – odpowiednio dobrane, dodatki pomogą nam w jeszcze lepszej pracy z kamerą. Oto przykłady najprzydatniejszych z nich.

Obudowa na każdą okazję

Przeszukując sklepowe oferty, z pewnością zauważymy, że obudowa do GoPro 7 i innych modeli niejedno ma imię. Na rynku dostępne są bowiem obudowy stricte wodoodporne, przeznaczone do filmowania w ulewne dni oraz podczas pływania. Innym wyborem są modele silikonowe, po które powinny sięgać osoby, którym zależy przede wszystkim na komforcie poruszania się z kamerą. Rozwiązanie to odznacza się bowiem dużą lekkością. Popularną opcją są tu także obudowy aluminiowe. Dzięki swojej konstrukcji, nie tylko zapewnią one naszej kamerze lepszą ochronę przed upadkiem, ale również ułatwią mocowanie systemowe, co przekłada się na stabilniejsze filmowanie.

Uchwyty do kamery

Jakość naszych nagrań zależy w dużej mierze od prawidłowego, pewnego trzymania kamery. Z tego też powodu, warto jest zaopatrzyć się w odpowiedni uchwyt, zwiększający ogólną efektywność filmowania. Oprócz standardowych kijków teleskopowych, na rynku znajdziemy także gimbale, przeznaczone do stabilizacji kamery nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wespół z wodoodporną obudową do naszego GoPro 7 warto jest kupić także specjalną bojkę. Nawet, jeśli kamera spadnie do wody, boja ją trzymająca utrzyma urządzenie na powierzchni. Amatorzy jazdy na czterokołowcach bądź jednośladach powinni z kolei pomyśleć nad zakupem solidnego uchwytu do kierownicy. Samochodową alternatywą są tu z kolei wysokiej jakości modele z przyssawkami, dzięki którym każdą pozamiejską przejażdżkę będziemy mogli udokumentować w efektowny, wygodny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *