Każdy amator jednośladów lubi, przynajmniej od czasu do czasu, filmować swoje przeprawy. Kamery sportowe na dobre zadomowiły się bowiem w wyposażeniu nie tylko właścicieli wyczynowych crossów, ale również motocyklistów, preferujących szybką jazdę po asfalcie. Najczęściej wybieranymi urządzeniami tego typu są tu kamery GoPro, od lat cenione za swoją skuteczność przez wyczynowców z całego świata. Przystępne cenowo i zróżnicowane pod kątem modeli i technologii, kamerki te szybko zdobyły sympatię także i polskich motocyklistów. Oto powody ich ogromnej popularności.

Szeroki wachlarz opcji montażowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producentów, nowoczesne kamery GoPro są w stanie zaoferować nam wiele sposobów na ich montaż. Specjalne uprzęże pozwalają na przymocowanie kamery do naszej klatki piersiowej. Mocne uchwyty sprawiają, że urządzenie możemy także przytwierdzić do kierownicy pojazdu lub naszego kasku. Ponieważ kamerki GoPro są gadżetami niezwykle lekkimi i niewielkimi, jazda z nimi nie powoduje większego dyskomfortu. Istnieje również możliwość przymocowania kamery do boku pojazdu. Wysokiej jakości przyssawka jest w stanie wytrzymać jazdę z prędkością, sięgającą nawet 240 km/h.

Wysoka jakość nagrań

Kamery GoPro, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, zapewniają nam niezwykle wysoką jakość zarejestrowanych nagrań. Wstrząsy są maskowane z dużą skutecznością, zaś dźwięk nie staje się problematyczny w odsłuchiwaniu. Ogromną zaletą kamerek GoPro jest tu również ich wysoki poziom szczelności. Nawet bez ochronnych etui, urządzenie jest w stanie rejestrować wydarzenia na drodze w ulewne i wietrzne dni. Co więcej, kamery te oferują nam także możliwość dostosowania ich do naszych potrzeb, dzięki szerokiej gamie akcesoriów. Dodatki te znajdziemy w wielu dedykowanych sklepach, takich jak popularny GearPro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *